Правила проведення онлайн-аукціонів в УУБ

Правила проведення онлайн-аукціонів в УУБ

08.01.2021 Выкл. Автор outandabout

УУБ є лідером серед товарних бірж України, котрі проводять купівлю-продаж необробленого лісу. Вона є офіційним електронним майданчиком інноваційної системи Прозорро Продажі, яка з’явилась в Україні в 2016 році і допомогла розпочати плідну боротьбу із корупцією.

Відтепер, в Чернігові є можливість провести онлайн-торги деревиною та не хвилюватись через несправедливий результат. Після реєстрації на Українській універсальній біржі, всі учасники становляться відкритими один для одного та для адміністрації біржи, котра додатково слідкує за проведенням торгів.

За яким принципом працює товарна біржа в 2021 році

ТБ Українська універсальна біржа є одним із офіційних майданчиків не дарма. Все діло в тому, що вона одна з найкращих товарних бірж, яка повністю позбавилась від корупційного впливу місцевих олігархів та злодіїв у погонах. Всі учасники аукціонів, котрі проводяться на УУБ, отримують гарантії на однакові права та можливості досягти позитивного результату під час торгів.

Учасникам однаково відкрита інформація про лот та про кожного з учасників. Цей механізм дуже ретельно відпрацьований та не порушую ані законодавство України, а ні інтереси кожного з учасників. Будь хто може перевірити надійність компанії продавця чи покупця.

Розробка системи Прозорро Продажі – це великий вклад в розвиток не тільки економік України а й у розвиток суспільства, оскільки при використанні прозорих механізмів, люд поступаються своїми звичками обманювати та шукати більш легкі шляхи для досягнення своїх цілей. Відтепер, продаж в обхід податків неможливий, а тому державний бюджет лише виграє від таких торгів.

Ключові досягнення в сфері продажу необробленого лісу

Під час проведення аналітики роботи товарно біржи в 2020 році ,стало відомо, що загальна кількість успішно проведених торгів досягла 7 тисяч. Цей показник в рази вищий за попередні і не може на радувати к державну владу, так і адміністрацію товарної біржи.

Якщо все буде йти і надалі в тому темпі, то Українська універсальна біржа стане лідером серед продаж на ринку необробленої деревини не тільки в окремих регіонах, а й в Україні в цілому.

Одним із провідних регіонів з продажу лісу став Чернігів. Щоб переглянути статистику та ознайомитись із методом проведення торгів необробленою деревино в Чернігові, вам достатньо перейти за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-m-chernigiv-na-prozorrosale/.