Тендер на заправку картриджів

Тендер на заправку картриджів

03.10.2019 Выкл. Автор outandabout

На даний момент досить складно собі уявити процес державної закупівлі, в якому б не доводилося працювати через державний портал закупівель Прозорро. Так вже вийшло, що ця система досить швидко стала популярною по всій країні, не дивлячись навіть на те, що спочатку багато хто дуже скептично реагував на її впровадження. Тим не менш, зараз вже кожне підприємство, що працює в якості державної установи, повинно проводити закупівлі саме через таку тендерну систему, що робить весь процесс досить прозорим та відкритим. В даній статті ми поговоримо перш за все про те, як можна знайти державного замовника в тому випадку, коли ваша компанія є постачальником картриджів для принтерів. 

Що потрібно для отримання тендеру

Перш за все перед вами буде стояти завдання пройти реєстрацію на порталі Прозорро для того, щоб була можливість брати участь у проведенні електронних аукціонів. Спочатку може здатися, що зробити це не так вже й просто, адже на самому порталі Прозорро у вас не буде можливості пройти реєстрацію. Відповідь можна знайти в тому факту, що на даний момент функціонує відразу декілька спеціальних акредитованих майданчиків, кожен з яких може вам допомогти у вирішенні даного питання. Прикладом такого майданчика є tender.uub.com.ua. Окрім можливості пройти реєстрацію та долучитися до системи українських електронних торгів, тут у вас також буде можливість знайти велику кількість корисної інформації щодо того, як саме проводяться сучасні електронні аукціони, а також щодо того, як можна взяти в них участь та отримати непоганий шанс на перемогу.

Справа в тому, что одразу після реєстрації ви вже матимете можливість самостійно долучитися до проведення аукціонів та поборотися з іншими учасниками за те, щоб отримати певне непогане замовлення. Так как сфера продажу картриджів є досить популярною в різних державних установах, то ви можете бути певними, що у вас практично одразу почнуть з’являтися певні можливості. Причина в тому, що більшість масштабних державних організацій мають у своєму складі відділення, що повинні постійно друкувати певні документи та інші папери. Звісно ж це говорить про те, що там постійно потрібно проводити заміну картриджів, так що ця послуга однозначно буде користуватися непоганим рівнем популярності. Також ви не повинні забувати про те, що ця послуга їм потрібна неодноразово, а це значить, що тендер буде проводитись не на одноразове надання послуги, а одразу на певну їх кількість. 

Іншими словами, у вас буде можливість знайти клієнта, з яким ви потім зможете працювати протягом року, адже саме на цей період часу частіш за все укладаються угоди щодо постачання з державними організаціями. Відповідно, якщо ви зможете вигравати в декількох таких тендерах, то це дасть вам можливість налаштувати певну систему і забезпечити підприємство непоганим об’ємом роботи. Варто окремо відмітити той факт, що для залучення нових клієнтів вам не треба буде проводити певних дій чи витрачати велику кількість грошей на рекламу. Досить лише знайти кілька підходящих тендерів та зробити все для того, щоб у вас була можливість перемогти.
Заправка картриджів є надзвичайно цікавим напрямком діяльності саме тому, що ви надаєте своїм клієнтам не одноразову допомогу, а можете повторювати цей процесс велику кількість разів. Тобто вам варто лишень знайти певну кількість постійних клієнтів, і ви зможете легко вивести свою компанію на досить приємний та суттєвий рівень. Кожен новий клієнт буде дават вам відмінний прибуток, а так як він повинен буде повертатися до вас знову і знову, то ваша компанія буде процвітати. Дізнатись більше можна за посиланням https://tender.uub.com.ua/ru/pro-prozorro/tender-na-zapravku-kartrydzhiv-v-prozorro.